LKMA logoLKMA

Šventieji sakramentai – septyni stebuklingi Dievo buvimai mums ir mumyse

Ketvirtadieniais, vasario 2 d. – kovo 30 d. (vasario 16 d. paskaitos nebus), 18.00, LKMA Auloje

Dėstytojas kun. Gabrielius Satkauskas

Paties Kristaus įsteigti ir Bažnyčiai palikti septyni sakramentai yra unikalus Dievo veikimas žmonijoje iki Jam ateisiant antrą kartą. Kaip Dievas pasilieka pasaulyje sakramentiniu būdu, kaip tai mums tampa išganinga ir kuo ypatingas bei žavintis yra toks mylinčio Dievo veikimas, pasiaiškinsime per 8 susitikimus. Kursas paremtas Katalikų Bažnyčios katekizmo medžiaga, sakramentine katecheze ir praktine liturgija. Visus, kas norėtų labiau pažinti teologinę ir praktinę teoriją apie sakramentus, kas trokšta sąmoningiau švęsti sakramentinį gyvenimą, kviečiame registruotis.

Kun. Gabrielius Satkauskas – Vilniaus arkivyskupijos kunigas, Dievo Gailestingumo koplyčios (Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose) kapelionas, Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centro sielovadininkas.

Registracija į kursą privalomaRegistracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis registruojantis į šį kursą 15 eurų, jį galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę, kurį nurodote ir anketoje; išsisaugoję pavedimo kopiją prisekite ją anketoje) arba galima registruotis LKMA susimokant grynaisiais. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija.

Registracijos anketa čia.

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas (apie pageidavimą gauti kursų išklausymo pažymėjimą reikėtų pranešti kursų koordinatorei iki pasibaigiant kursui).

aukštyn