LKMA logoLKMA

Žvilgsnio dialogas Šventajame Rašte ir gyvenime

Trečiadieniais, kovo 1 d. – balandžio 5 d., 18.30 val., šešios nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoom programą

Dėstytoja ses. Linda Ceple

Tikras dialogas kyla iš žvilgsnio, kurį gimdo širdies nuostatos. O dialogas brandina. Šventajame Rašte – Dievo ir žmogaus dialogo knygoje – gausu žvilgsnių susitikimų, kurie perauga į žodžių ar net viso gyvenimo pokalbį. Šiame šešių paskaitų kurse panagrinėsime keletą tokių susitikimų tarp Dievo ir žmogaus bei tarp žmonių, taip pat įsižiūrėsime, kaip susitikus žvilgsniams keičiasi vidinės nuostatos. Būsime kviečiami leisti meilės žvilgsniui keisti ir mūsų širdis.

Ses. Linda Ceple – Eucharistinio Jėzaus kongregacijos sesuo iš Latvijos. Baigė pastoracinės teologijos studijas Kaune bei studijavo dvasinę teologiją Romoje. Seminarų bei rekolekcijų vedėja.

Registracija į kursą privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis registruojantis į šį kursą 15 eurų, jį galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę, kurį nurodote ir anketoje; išsisaugoję pavedimo kopiją prisekite ją anketoje) arba galima registruotis LKMA susimokant grynaisiais. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija.

Registracijos anketa čia

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas (apie pageidavimą gauti kursų išklausymo pažymėjimą reikėtų pranešti kursų koordinatorei iki pasibaigiant kursui).

 

aukštyn