LKMA logoLKMA

Registracija

Registracija į 2023 m. rudens semestro kursus vyksta iki rugsėjo pabaigos arba kol bus laisvų vietų. Registracija į kursus privaloma. Atsakymą apie sėkmingą registraciją gausite per 5 darbo dienas.

Pirmas būdas registruotis:

1) Registracijos puslapyje prie kurso pavadinimo arba prie kurso aprašymo pasitikrinti, ar registracijos anketos nuoroda aktyvi. Jei nuoroda aktyvi, tai reiškia, kad vietų kurse dar yra ir galima registruotis;

2) pervesti registravimosi į kursą mokestį (suma nurodyta prie kurso pavadinimo) į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440), paskirties laukelyje nurodyti kurso, į kurį registruojatės, pavadinimą ir registruojamo žmogaus vardą ir pavardę, kaip bus nurodyta anketoje. Pavedimo kopiją išsisaugoti;

3) užpildyti žemiau prie lankyti norimo kurso pavadinimo esančią anketą (būtinai pasitikrinkite, ar gerai įrašėte savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą), anketoje prisekite išsisaugotą pavedimo kopiją.

Antras būdas registruotis:

Susitarus dėl laiko telefonu, ateiti į Mažąją akademiją (adresas Pilies g. 8, Vilnius). 

Svarbu:

Mokestis taikomas už vieno žmogaus registraciją į vieną kursą. Jei norite registruotis į keletą kursų, registracijos mokestis mokamas už kiekvieną atskirai.

Registracijos mokestis negrąžinamas.

Kursų įrašai klausytojams nesiunčiami. 

Registracijos patvirtinimą gausite per penkias darbo dienas nuo anketos užpildymo ir registracijos mokesčio pervedimo. Detalesnė informacija apie prisijungimą į nuotolinius kursus bus suteikta į juos užsiregistravusiems klausytojams.

Nuotolinės paskaitos vyksta per nuotolinio mokymo platformą Zoom, visi kiti užsiėmimai vyks Lietuvių katalikų mokslo akademijoje, Pilies g. 8, Vilnius.

Kilus problemų dėl registracijos prašome skambinti kursų koordinatorei Rimai tel. +370 68 339 868.

 

Rudens semestras, 2023 m.

„O jūs nūn pasiklausykite palyginimo“ (Mt 13,18). Jėzaus palyginimai apie Dangaus karalystę. 1dėstyt. kun. Mozė Mitkevičius,  antradieniai, rugsėjo 12 d. – spalio 3 d., 18.30, LKMA Aula. Registracija į kursą privaloma. Mokestis už registraciją 20 eurų. Registracija į šį kursą pasibaigusi. Kviečiame registruotis į antrą kurso dalį gruodžio mėnesį bei kitus mūsų akademijoje rengiamus kursus.

„O jūs nūn pasiklausykite palyginimo“ (Mt 13,18). Jėzaus palyginimai apie Dangaus karalystę. 2. dėstyt. kun. Mozė Mitkevičius,  antradieniai,  gruodžio 5–19 d., 18.30, LKMA Aula. Registracija į kursą privaloma. Mokestis už registraciją 20 eurų. Registracija į šį kursą pasibaigusi.

Šv. Raštas. Pasaulyje svarbiausios vestuvėsdėstyt. ses. Linda Ceple, trečiadieniais, lapkričio 8–29 d., 18.30, 4 nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoom. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.

Šv. Raštas. Kai akmenys šaukiadėstyt. ses. Linda Ceple, trečiadieniais, gruodžio 620 d., 18.30, 3  nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoom. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.

Vienuolių dvasingumas, dėstyt. dėstyt. Agnė Ivaškevičiūtė Belevičienė, br. Jokūbas Marija Goštautas OP, br. Juozapas Marija Žukauskas OFM, kun. Mindaugas Malinauskas SJ, kun. Vidas Labanauskas OCD, pirmadieniais,  lapkričio 6 d. – gruodžio 11 d., 18.30, nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoomą. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.

Krikščionybės mistikės, dėstyt. Ligita Ryliškytė, Paulina Vanagaitė, Rita Bagdonaitė, Jurga Katkuvienė, Gintė Kazlauskienė, Jūratė Micevičiūtė, ketvirtadieniais, lapkričio 9 d. – gruodžio 14 d., 18.30, nuotolinės paskaitos prisijungiant per Zoomą. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.

Patyriminis bibliodramos užsiėmimas „Kelkis ir eik!“, dėstyt. Inga Motuzaitė, šeštadienis, lapkričio 11 d., 10–17 val., LKMA Aula. Mokestis už registraciją 30 eurų. Kuras perkeltas į šių mokslo metų pavasario semestrą. Registracijos anketa čia.

Kristologijos įvadas, dėstyt. dr. Benas Ulevičius, šeštadienis, gruodžio 2 d., 10–17 val. (keturios nuotolinės paskaitos su pietų pertrauka). Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.

Knygų klubas. Kitas pasaulis, dėstyt. Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė, antrą mėnesio antradienį, 18.30. LKMA Mažoji auditorija. Mokestis už registraciją 30 eurų. Registracijos anketa čia.

Dvasinės pratybos „Eik į savo kambarėlį“grupę palydi Audronė Tylaitė ir Jurgita Maciulevičienė, pirmadieniais, nuo spalio 9 d. iki kitų metų gegužės, 18.00 val., LKMA Mažojoje auditorijoje. Registracija į dvasines pratybas čia.

 * * *

Iškilus klausimams rašykite el. paštu akademija@lkma.lt arba skambinkite tel. 8 683 39 868.

aukštyn