LKMA logoLKMA

2022 m. rudens semestro kursai

Mažoji akademija, įsikūrusi po Lietuvių katalikų mokslo akademijos stogu, kviečia studijuoti visus, norinčius susiformuoti savarankišką, rimtai argumentuotą požiūrį į Dievą ir tikėjimą, įgyti ir tobulinti žinias apie krikščionybę ir krikščionio gyvenimą.

Rudens semestras prasideda 2022 m. spalio mėnesį. 

Šių metų rudens semestre Mažojoje akademijoje vyks 7 paskaitų ar seminarinių susitikimų ciklai ir ignaciškos dvasinės pratybos. Didžioji dalis užsiėmimų – penki kursai ir pratybos vyks gyvai (susitiksime Lietuvių katalikų mokslo akademijoje, Pilies g. 8).

Džiaugiamės grįžtantys į auditorijas ir gyvą bendravimą. Tačiau galvojame ir apie mūsų klausytojus kituose Lietuvos miestuose. Specialiai jiems paruošėme du gilinimuisi į Šv. Raštą skirtus kursus. Juos bus galima klausyti nuotoliniu būdu, prisijungiant per jau įprastą Zoom programėlę. 

Registracija į kursus privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis nurodomas prie konkretaus kurso, jį galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę, kurį nurodote ir anketoje; išsisaugoję pavedimo kopiją prisekite ją anketoje) arba galima registruotis LKMA susimokant grynaisiais.

Registracijos patvirtinimą gausite per penkias darbo dienas nuo anketos užpildymo ir registracijos mokesčio sumokėjimo.  Į nuotolinius kursus užsiregistravę klausytojai detalesnę informaciją apie prisijungimą gaus kartu su registracijos patvirtinimu.

Registracija į 2022 m. rudens semestro kursus vyksta nuo rugsėjo 10 d. iki spalio vidurio arba kol yra laisvų vietų. Registracija į kursus čia.

Registruodamiesi įsipareigojate be rimtos priežasties nepraleisti daugiau nei 10 proc. paskaitų.

Norėdami susipažinti su būsimo kurso aprašymu, spauskite kurso pavadinimą „Užsiėmimų tvarkaraštyje“ žemiau. Visas registracijos anketas rasite prie kurso aprašymo arba skyrelyje Registracija.

 * * *

UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

Rudens semestras, 2022 m.

Kursų anotacijos, dėstytojų pristatymai, detalus tvarkaraštis ir rekomenduojamos literatūros sąrašai – paspaudus kurso pavadinimą.

Vilniaus vienuolynai. Istorija ir paveldas, įvairūs dėstytojai, pirmadieniais, spalio 17 d. – gruodžio 12 d., 18.00, LKMA Auloje. 

Didžiojo meilės įsakymo teologija ir aktualumas šiandien, dėstytoja ses. Dominyka Slepikaitė, antradieniais, lapkričio 8 d. – gruodžio 13 d., 18.00, LKMA Auloje.

Knygų klubas. Viltis, dėstytoja dr. Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė, trečią mėnesio antradienį, 18.30, LKMA Mažoji auditorija.

Dykumos patirtys ir simboliai Biblijoje ir gyvenime, dėstytoja ses. Linda Ceple, trečiadieniais, lapkričio 9 d. – gruodžio 14 d., 18.30, nuotoliniu būdu prisijungiant per Zoom programą. 

Ucraina Lithuanica, įvairūs dėstytojai, ketvirtadieniais, spalio 6–27 d., 18.00, LKMA Auloje. 

Šeima  dieviška ir kasdieniška dėstyt. dr. Benas Ulevičius, šeštadienį, lapkričio 19 d., 10.00–17.00, LKMA Auloje. 

Šlovės drabužis. Made in Heaven, dėstytojas kun. Mozė Mitkevičius, šeštadienį, gruodžio 17 d., 10.00–17.00, nuotoliniu būdu prisijungiant per Zoom programą. 

Dvasinės pratybos „Eik į savo kambarėlį“, palydi ses. Rima Malickaitė CC, ketvirtadieniais, spalio 13 d. – 2023 m. gegužė,  18.00, LKMA Mažoji auditorija.

Mažosios akademijos klausytojų rekolekcijos numatomos lapkričio 4-6 d. Besidominčius klausytojus prašome kreiptis į ses. Rimą.

 * * *

Registracija į kursus vyksta nuo rugsėjo 10 d. iki spalio pabaigos arba kol yra laisvų vietų. Registracija privaloma.

aukštyn