LKMA logoLKMA

Krikščionybės pagrindai

Pirmadieniais, spalio 4 d. – gruodžio 16 d., sausio 20 d. – gegužės 4 d., 18.30 val., nuotoliniu būdu prisijungiant per Zoom programą.

Visus mokslo metus pirmadieniais vyksiančio įvadinio kurso „Krikščionybės pagrindai“ paskaitose laukiami ieškantys atsakymų į kasdienybėje apie tikėjimą ir religiją kylančius klausimus. Klausytojai sužinos, koks yra krikščioniškojo tikėjimo turinys, kodėl tikintiesiems reikalinga religinė bendruomenė, dėl ko egzistuoja kančia, ką teigia šiuolaikinis ateizmas, kas slypi po New Age pavadinimu ir t. t. Kiekvienai paskaitai kviečiami skirtingi dėstytojai – pasauliečiai ir dvasininkai, konkrečios temos žinovai iš visos Lietuvos.

I pusmečio programa ir dėstytojai

10 04. Kodėl protinga tikėti Dievą (prof. V. Ališauskas)

10 11. Šiuolaikinio naujojo ateizmo pagrindai ir kritika (dr. N. Kardelis)

10 18. Bažnyčios struktūra ir hierarchija (prof. P. Subačius)

10 25. Bažnyčia kaip Caritas (šventa ir nuodėminga) (ses. Dominyka Slepikaitė)

11 01. Paskaitos nebus

11 08. Ką žinome apie istorinį Jėzų? (prof. V. Ališauskas)

11 15. Bažnyčia – Kristaus liudytoja (dr. E. Laumenskaitė)

11 22. Jėzus Kristus kaip Dievo artumas mums (dr. B. Ulevičius)

11 29. Šventasis Raštas Bažnyčioje ir kultūroje (dr. ses. R. Malickaitė)

12 06. Biblinis Švč. Trejybės apreiškimas (kun. G. Satkauskas)

12 13. Švč. Trejybė – pagrindinė tikėjimo tiesa (kun. G. Satkauskas)

12 20. Kodėl man reikalinga Bažnyčia kaip bendruomenė (kun. E. Merkys)

Registracija į kursą privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis registruojantis į šį kursą 15 eurų, jį galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę, kurį nurodote ir anketoje; išsisaugoję pavedimo kopiją prisekite ją anketoje) arba galima registruotis LKMA susimokant grynaisiais. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija. Registracijos anketa čia

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas (apie pageidavimą gauti kursų išklausymo pažymėjimą reikėtų pranešti kursų koordinatorei iki pasibaigiant kursui).

aukštyn