LKMA logoLKMA

Dykumos Tėvų dvasingumas

Antradieniais, spalio 5 d. – gruodžio 14 d. (lapkričio 2 d. paskaitos nebus), 19 val., nuotoliniu būdu prisijungiant per Zoom programą

Dėstytojas kun. Mindaugas Malinauskas SJ

Gyvename tokiais laikais, kai net mūsų giliausi poreikiai ir problemos atrodo labai naujos, unikalios ir nepakartojamos. Kas sugebės mums padėti? Gal kur nors egzistuoja tik kai kuriems atskleista paslaptis ir magiška formulė, galinčios duoti patenkinamus atsakymus? Pasirodo, į dykumą pasitraukę tikintieji jau senais laikais patyrė, sprendė tuos pačius klausimus ir savo gyvenimams rado labai praktiškų atsakymų.

Rekomenduojama literatūra:

Atanazas Aleksandrietis, Antano gyvenimas, Palendriai, 2016.

Thomas Merton, Dykumos išmintis. Apoftegmos, Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2009.

Dykumos Tėvų posakiai, Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai 2021.

John Chrysavgis, Dykumos širdyje, Vilnius: Katalikų pasaulio leidiniai, 2011.

Mindaugas Malinauskas SJ – kunigas jėzuitas, šiuo metu studijuojantis Romoje, Popiežiškajame Grigaliaus universitete (Pontificia Università Gregoriana), dvasingumo teologijos doktorantūroje. 

Registracija į kursą privaloma. Registracija priimama tik užpildžius anketą ir sumokėjus registracijos mokestį (mokestis registruojantis į šį kursą 15 eurų, jį galima pervesti į Mažosios akademijos atsiskaitomąją sąskaitą (SEB, LT08 7044 0600 0795 4439, banko kodas: 70440, paskirties laukelyje nurodyti kurso pavadinimą ir besiregistruojančio žmogaus vardą ir pavardę, kurį nurodote ir anketoje; išsisaugoję pavedimo kopiją prisekite ją anketoje) arba galima registruotis LKMA susimokant grynaisiais. Registracijos anketa čia. Daugiau apie registraciją, registracijos mokestį ir registracijos anketą žr. skyrelyje Registracija.

Papildoma informacija: Registruodamiesi įsipareigojate praleisti ne daugiau nei 10 proc. paskaitų. Sėkmingai kursą išklausiusiems klausytojams jų pageidavimu gali būti išduotas kurso baigimo pažymėjimas (apie pageidavimą gauti kursų išklausymo pažymėjimą reikėtų pranešti kursų koordinatorei iki pasibaigiant kursui).

 

aukštyn